AKTUÁLNĚ

V knihovně máme nové knihy z výměnných souborů. Oproti minulým rokům je to ale ještě zajímavější, dostali jsme také Albi tužku a k ní bezvadné knihy a také pár velmi zajímavých naučných knih pro děti. Přijďte si vypůjčit.

Bookstart. Projekt, do kterého se brzy zapojí i Knihovna Lužná. Co nového přinese? Dárkové sety pro nejmenší děti, které obsahují autorské leporelo, dětský časopis i cenné rady, jak seznámit s knihou nejmenší čtenáře. V měsíci říjnu už potěšily čtyři miminka a jejich rodiče, které přivítala do života Obec Lužná. Pro více informací sledujte...

Regionálním autorům fandíme. Novinku od Šárky Šiškové s názvem Ještě je čas si budete moci brzy zapůjčit i v naší knihovně. Jde v pořadí o pátou knihu zlínské spisovatelky, která si své romány sama ilustruje. Mimochodem věděli jste, že strávila část dětství v Lužné? Další důvod, proč se stavit a sáhnout po některém z jejích titulů.

Máme čtyři nové čtenáře! Zakladatel Lužné Mikuláš Filgas propůjčil svou kouzelnou valašku starostce obce Radce Karáskové, aby pasovala do cechu čtenářského naše prvňáčky. Ať vám knihy dělají radost po celý život :-)

"K dobré knize je třeba dobrých čtenářů." V Lužné nám v polovině září proberou regály čerství prvňáčci. A my se na ně moc těšíme :-) Ještě jste neslyšeli legendu o Mikuláši Filgasovi? Přijďte taky!

Ze starých knih naskládaných na sebe může vzniknout docela pohodlné křeslo. Přijďte se přesvědčit :-) Jedno takové máme i v naší knihovně. A už vypisujeme pořadník;-)

Vytvořte si webové stránky zdarma!